RODINNÉ A SKUPINOVÉ AKCE

Dostaňte svého potomka od věčného vysedávání u počítače. Nabídněte mu společný adrenalinový aktivní způsob trávení volného času! Zahrajte si společně LaserTag, hru pro všechny věkové generace, muže, ženy i děti.

Nepotřebujete speciální vybavení, vojenský výcvik ani extrémní fyzickou zdatnost, stačí jen dobrá nálada a správná parta lidí. Na LaserTag můžete vyrazit s kamarády, kolegy a nebo se svojí rodinou, nudit se rozhodně nebudete. LaserTag může být díky variabilním scénářům skvělým zpestřením narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou nebo pánské či dámské jízdy.

AKCE PRO DĚTI

Nabízíme vám novou netradiční atraktivní zábavu na dětský tábor nebo jinou akci pro děti. Vyzkoušejte LaserTag který spojuje zábavu, adrenalin, sportovní aktivitu, využití strategického myšlení jednotlivce i v dětském kolektivu.

LaserTag je bezpečný, protože využívá infračervených paprsků, které nahrazují létající projektily. Zbraně jsou tedy asi tak nebezpečné, jako ovladač od televize. Hra přivede děti k pohybu venku na čerstvém vzduchu a přirozeně tak sportují. Během různých herních scénářů se navíc učí spolupráci i fair play.

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY

Hledáte originální zábavu na firemní team building? Vezměte kolegy nebo obchodní partnery na LaserTag. Užijete si zábavnou a bezpečnou outdoorovou hru, příjemně stmelíte kolektiv a posílíte obchodní vztahy.

Detaily akce doladíme podle individuálních požadavků, proto nás kdykoliv kontaktujte.

Ceny

Základní sazba: 100 Kč/osoba/hra

SLEVY

Studenti (karta ISIC): 85 Kč/osoba/hra
Děti (do 15 let): 70 Kč/osoba/hra

ZVÝHODNĚNÍ

* množstevní sleva (-10 Kč/hráč) při účasti minimálně 10 hráčů z jedné rezervace
* sleva 15% pro příslušníky PČR, AČR, Městské Policie a Hasičského záchranného sboru - sleva bude započtena po předložení služebního průkazu
* slevy a zvýhodněné nabídky nelze kombinovat

5+1 ZDARMA

Při koupi permanentky na 5 her, dostanete 6. hru ZDARMA.

Čistá hra trvá 20 minut. Kapacita je max. 20 hráčů najednou. Ke každé hře je nutné připočítat okolo 20 minut pro nutnou instruktáž, nastavení dle vašich požadavků, přiřazení jmen a tisk výsledků po skončení hry.

Dostavte se na hřiště nejpozději 15 minut před začátkem požadovaného času hry.

Rezervace

Odesláním rezervačního formuláře uživatel souhlasí se zpracováním jeho osobních údajů.
Zásady o zpracování osobních údajů, při našem podnikání, naleznete zde.

Rezervace musí být provedena nejpozději 48 hodin před plánovaným začátkem hry!